Soutěž s firmou ALFA COMPUTER a.s.

ClubRadio.cz a Alfa.cz fandí hokeji!

U příležitosti Mistrovství světa můžete soutěžit o sluchátka Koss s doživotní zárukou. Vaším úkolem je najít jakýkoliv produkt z aktuální nabídky www.alfa.cz, který má něco společného s hokejem a poslat jeho prodejní kód SMSkou. Přejeme Vám hodně štěstí, fanděte spolu s námi našim klukům, ať obhájíme zlato ..

SMS zasílejte na číslo 903 33 10 ve tvaru: CLUB HOKEJ xxxxx

Místo xxxxx dosaďte prodejní kód produktu. Soutěž probíhá od 3. do 15. května. Výherce bude vylosován a vyhlášen živě při Live show s Matonym a Radkem v úterý 17. května mezi 18:00 a 21:00 hod.

SMS soutěž provozuje ClubRadio s.r.o. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s, infolinka 602777555.
Cena SMS je 10 Kč, vč. DPH. www.premiumservices.cz

Nalaďte si nás: