Radek Bortlík
brand & PR manager, jednatel společnosti

Narodil jsem se ve velmi bouřlivé době v období Sametové revoluce roku 1989. Vystudoval jsem střední školu, obor Hotelnictví a turismus a nyní pokračuji ve studiu oboru Management hotelnictví na Vysoké škole obchodní a hotelové v Brně.
Aktivně jsem se začal zajímat o hudbu v mých 14 letech, kdy jsem míchal své první amatérské sety s ambicí stát se „velkým Djem“. Chodil jsem na diskotéky jako běžný návštěvník a občas se mi podařilo si tam i zahrát.

V roce 2006 jsem se „náhodou“ (možná to byl osud) dostal k právě začínajícímu projektu internetového rádia

Roky plynuly, rádio se rozvíjelo až do června 2010, kdy nastal velký zlom v celém projektu. Spolu s mým kolegou a kamarádem Matonym jsme založili ClubRadio s.r.o. a dali rádiu tak konečně pořádnou hlavičku.
Starám se o marketing rádia, PR, rád si také zavysílám, naservíruji Vám horké hudební novinky a v neposlední řadě se podílím na řízení celé společnosti.